Teslimat ve iade şartları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki +90 (224) 361 25 05 i arayarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben anlaşmalı kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Lütfen iade edeceğiniz ürünleri, orijinal ambalajı ve kutusu ile zarar görmemiş halde, siparişiniz ile birlikte gelen faturayı arkasında yer alan İade Formu’na iade sebebinizi yazdıktan sonra kutunun içine yerleştirip aşağıdaki adrese gönderiniz.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından meydana gelen bir hata ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sipariş İptali

Kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptali mümkündür. Bunun için hafta içleri 09.00-17.00 saatleri arasında hizmetinizde olan +90 (224) 361 25 05 no’lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurup siparişinizin iptalini istemeniz yeterlidir. Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise, yukarıdaki İade işlemlerini sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ödeme İadesi

İptal edilen siparişlerde tüketiciye iptal ettiği ürün(lerin) tutarının geri ödemesi, on dört (14) gün içerisinde yapılmaktadır.

İade edilen ürünlerde tüketiciye iade ettiği ürün(lerin) tutarının geri ödemesi, ürün veya ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren on dört (14) gün içerisinde yapılmaktadır.

İade Adresimiz:

BEFASE TEKSTİL KONFEKSİYON L.T.D. Ş.T.İ.

Beyazıt Mahallesi, Eğitim Cd. No:74 16320 Yıldırım/Bursa